Skip to main content

ТОВ НСВ що це за організаціяУ наш час існує велика кількість організацій. Найбільше саме посередницьких, які надають послуги більшим організаціям. У даній статті ми розглянемо одну з таких - ТОВ НСВ, що це за організація і чим вона займається.

Зміст статті:

Чим займається ТОВ НСВ

Організація ТОВ НСВ має повну назву: Товариство з обмеженою відповідальністю «Національна служба стягнення». Простіше кажучи - це ще одна колекторська контора. У реєстрі вона має ідентифікаційний код 7728551797. В даному суспільстві зареєстровано 650 співробітників. Має 1 установа, яке знаходиться за адресою - м Москва, вул. Орджонікідзе, будинок 11, будова ½. У даній служби є контактні та інші дані:


 • Телефон для зв'язку - 8 495 363 13 30;
 • Веб-сайт: www.nrservice.ru ;
 • Основний державний реєстраційний номер: 1057748047675;
 • Номер загальноросійського класифікатора підприємств і організацій: 78370206;
 • Адреса електронної пошти: inform@NRService.ru.

Організація створена в 2005 році. На той момент мало іншу назву - Боргове агентство «Пристав». Головним напрямком компанії є надання послуг по регулюванню заборгованостей на різних стадіях стягнення: виконавчої, досудової, судової. Подібно ТОВ РСВ , представляє інтереси банків, операторів мобільного зв'язку, страхових служб і інших підприємств, які реалізують продукти і товари за кредитом.

На сьогодні організація надає послуги більш ніж в 80 регіонах Росії. Майже у всіх існують власні філії. Входить в НАПКА (національна асоціація професійних колекторських агентств). Крім цього, є учасником ряду міжнародних об'єднань - Global Credit Solutions, ACA International. Як і ТОВ ЕОС , надає також послуги не тільки по РФ, але і в інших країнах (120 країн).

Весь список діяльності ТОВ НСВ

Розглянемо повний список діяльності організації ТОВ НСВ.


 • Викуп «поганих боргів» у компаній і фінансових організацій;
 • Допомога організаціям щодо поліпшення балансових показників шляхом скорочення обсягу прострочених боргів;
 • Надання превентивних заходів - робота з даними, визначення ступеня надійності бізнесу, контроль за виконанням пунктів контракту бізнес-партнерів та інше;
 • Організація надає допомогу з підготовки документів до судових процесів, в отриманні судових актів або виконавчих документів;
 • Робота на рівні сповіщень клієнтів через SMS-повідомлення, письмовими копіями відправлень боржнику, відвідування боржників за адресою прописки, бесіда за допомогою телефонних дзвінків.

  ООО НСВ
  ТОВ НСВ колекторська організація

Що робити, якщо вам телефонують представники?

Якщо у людини є непогашений, прострочений кредит, то можливі дзвінки від представників організації ТОВ НСВ. Найчастіше клієнтів банку, які не виплачують вчасно свої боргові зобов'язання, повинні сповістити про те, що борг був проданий колекторській конторі. Більшість людей не знають як потрібно спілкуватися з подібними людьми. Не залежно від того, що говорять вам співробітники ТОВ НСВ пам'ятайте, що без судового рішення вони безсилі.

 • Якщо ви на тій стадії бесіди з представниками колекторських служб, коли вони починають вам погрожувати або здійснювати дзвінки о 2 годині ночі - записуйте все розмови з ними. Якщо хочете, щоб вони були менш наполегливі і грубі з вами. Скажіть їм, що ви все їх слова записуєте;
 • Записувати необхідно не тільки розмови. Відзначайте також дати, коли з вами виходять на зв'язок, спробуйте дізнатися ім'я і прізвище (і інші дані) представника служби;
 • Все СМС-повідомлення від колекторської служби і банків необхідно зберегти;
 • Якщо співробітник не відповідає на ваші питання з приводу ПІБ, ви можете покласти трубку і не продовжувати розмову з невідомою особою;
 • Якщо колектори прийшли на вашу адресу для бесіди, в першу чергу вимагайте від них копію документів про те, що ваш кредит був викуплений їх організацією.

Всі дані (СМС, дати, прізвища) краще перенести на папір, щоб не втратити або випадково не видалити. Вони допоможуть вам при розгляді вашої справи в суді.

Рассмотрение дела
Розгляд справи в суді

Відгуки про ТОВ НСВ

Що це таке ТОВ НСВ ми дізналися, тепер проаналізуємо, що говорять про організацію в мережі. Як і інші подібні колекторські служби в ТОВ НСВ керуються вже багатьом відомими заходами. Спочатку з боржником намагаються зв'язатися по телефону. Їм пропонується відвідати організацію і оплатити частину боргу, щоб не погіршувати ситуацію. Якщо клієнт не виконує ці вимоги, йому починають дзвонити в різний час доби. Приходять SMS-повідомлення з загрозливим текстом. Клієнта лякають особистими відвідинами за адресою проживання.В Інтернеті можна знайти більше кількість різних історій, пов'язаних з даною організацією ТОВ НСВ. Користувачі пишуть, що раніше служба займалася звичайним залякуванням і вимогами виплат величезних сум навіть тих, хто ніколи не брав кредитів у банку. Сьогодні такі історії стають рідкістю. Співробітники колекторських контор починають працювати в рамках закону, що не може не радувати.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.