Skip to main content

Промокодом для Pandao від блогерів нові 2018Mail Group запустив новий проект - інтернет-магазин Pandao, що працює безпосередньо з китайськими виробниками. Від інших своїх аналогів Pandao відрізняється тим, що опису всіх товарів представлені тут російською мовою. І тим, що за покупки нараховуються бали (певний відсоток від вартості замовлення), які згодом можна обміняти на продукцію зі спеціального розділу. Крім цього, бали даються за реєстрацію і виконання різних дій в інтернет-магазині, а також нараховуються при використанні промокодом. І, якщо вам цікаво, як ви зможете набрати максимальну кількість балів, які діють промокодом для Pandao від блогерів (нові, 2018 роки), то читайте далі.

Как получить дополнительную выгоду
Як отримати додаткову вигодуЗміст статті:

Що потрібно знати про Pandao?

"Pandao - купуй вигідно" - чуємо ми з екрану телевізора. І це насправді вигідно, так як, окрім низьких цін, нам дається можливість оплачувати товари накопиченими балами. Одна умова - перед тим, як їх витрачати, необхідно купити продукцію на 150 рублів.

Mail Group - велика відома компанія, відповідно, в надійності і серйозності Pandao сумніватися не доводиться. Навіть якщо ми нічого ще не замовляли в новому інтернет-магазині, то напевно вже мали справу з AliExpress і Joom . Принцип дії Pandao аналогічний роботі вищевказаних сервісів - переглядаємо каталог, вибираємо товари, оплачуємо і чекаємо отримання. Для зручності користувачів передбачена веб-версія Pandao і мобільні додатки для пристроїв на платформах Android і iOS. Кожен сам вибирає, де купувати продукцію, але бали нараховуються тільки в мобільних версіях.

Pandao для гаджетов на платформах Android и iOS
Pandao для мобільних пристроїв

Як набирати бали в Pandao

Бали - це фішка Pandao, яка приваблює велику кількість користувачів. Чим більше у нас балів, тим більше вигоди ми отримаємо. Продукцію замовляємо зі спеціального розділу "Товари за бали". Вибір там не дуже широкий, але все ж можна вибрати корисні речі.


Выбираем продукцию за баллы
Розділ «Товари за бали»

Перші 200 балів інтернет-магазин дарує за реєстрацію в мобільному додатку. Потім можна виконувати певні дії, і заробляти якомога більшу кількість балів:

 1. Якщо ми отримали запрошення в Pandao від одного, то вводимо в своєму профілі (рядок "Ввести промокод") поєднання "букви-цифри-букви", наприклад, HSK-34355-KDMN, яке він вказав нам в повідомленні в якості свого промокодом. 200 балів при цьому дається і нам, і йому. Даний промокод можна взяти і на форумах або коментарі до статей про Pandao. Відповідно, після реєстрації у нас також з'являється свій промокод, який ми будемо вручати всім бажаючим купувати товари в інтернет-магазині.
 2. Якщо ми активно розповідаємо про Pandao своїм друзям в соціальних мережах (Інстаграм, ВКонтакте, Фейсбук, Однокласники), то отримуємо ще по 10 балів.
 3. Приєднуємося до офіційних груп Pandao в зазначених вище соцмережах - на рахунку з'являється ще по 25 балів.
 4. Оцінюємо додаток в App Store або Google Play - нам знову дарують 25 балів.

Після виконання всіх перерахованих вище дій в особистому кабінеті у нас з'являється 565 балів. Тепер заробимо додаткові бали - використовуємо промокодом від блогерів, які користуються особливою популярністю. Детально про них мова піде нижче.

Нові промокодом від блогерів 2018 року

Відомим блогерам в Instagram і YouTube, які безпосередньо співпрацюють з Pandao і рекламують магазин в соцмережах, даються промокодом, якими вони діляться з передплатниками. Вони і починаються зі слів IN або YOU:


 1. IN_SPILBERG.
 2. YOU_ROOM.
 3. YOU_KLIKKLAK.
 4. IN_BELOV.
 5. IN_POPOSHA.
 6. YOU_THATIV.
 7. IN_ARINA.
 8. YOU_VVODU.
 9. IN_SHPAGINA.

Всі перераховані промокодом поки актуальні в 2018 році. Можна пошукати зовсім свіжі промокодом по хештегом в Інстаграме. Звичайно, при цьому видається багато зайвої інформації, але є і дійсно стоїть. Також ми дізнаємося діючі промокодом, переглядаючи відеоролики на Ютубі. Блогери або в відео розповідають, де знайти актуальні промокодом, або розміщують їх в описі під роликом.

За введення подібних промокодом нараховується також по 200 балів, але тут потрібно бути уважним: якщо ми вже вводили код, що починається на IN, то другий раз використовувати подібний можна. Те ж саме стосується і промокодом, що починаються на YOU. Система видасть повідомлення про те, що "даний тип можна використовувати тільки 1 раз". Таким чином, за промокодом від блогерів можна отримати ще 400 балів.

Актуальные промокоды
Свіжі промокодом для Pandao

Як ще отримати бали на пандал

Якщо постійно стежити за публікаціями в офіційних спільнотах Pandao в соцмережах, то можна "зловити" ще промокодом, дія яких обмежена в часі одним або декількома днями. Ці акції промокодом з'явилися тільки в 2018 році, і одним з них був HOROSHOP, який давав можливість отримати 300 балів за участь у розпродажі 9 лютого.

Якщо вам стали відомі зовсім свіжі промокодом від блогерів, викладайте їх у коментарях під статтею. Це допоможе накопичити побільше балів іншим покупцям Pandao.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оцінок, середнє: 4,33 з 5)
Завантаження ...