Skip to main content

reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN що робитиПротягом останніх місяців веб-майстри сайтів могли бачити попередження «reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN» або «V1 SHUTDOWN ON 2018-03-31» на візуальній формі традиційної рекапчі. Зазвичай це пов'язано з необхідністю оновлення застарілої рекапчі (v1) до актуальної другої версії (v2), що володіє поліпшеними можливостями і функціоналом. Розберемо докладніше, що це означає, і що робити при появі повідомлення «reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN».

Одно из таких уведомлений о скором отказе от первой версии рекапчи
Одне з таких повідомлень про швидке відмову від першої версії рекапчіЗміст статті:

Особливості переходу з reCAPTCHA V1 до V2

Як відомо, reCAPTCHA - це безкоштовний сервіс від Google, що дозволяє захищати веб-сайти від шкідливого впливу автоматичного софта. Рекапча представлена ​​в формі спеціального віджету, і використовується на сайтах, що мають на увазі різні форми користувальницького введення даних - різноманітні контактні форми, різні коментарі, пости на форумах і так далі. Рекапча використовує різні форми технічного аналізу і систему машинного навчання, що дозволяють відрізняти людей від програм-ботів.

До 2016 року користувачі масово користувалися рекапчей версії 1.0 (v1). У травні 2016 року компанія Гугл проголосила поступова відмова від API v 1.0, остаточний же відмова від першої версії був призначений на 31 березня 2018 року. З листопада 2017 року веб-майстри сайтів почали отримувати повідомлення на візуальній формі рекапчі про швидке відключення першої версії продукту ( «reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN») або про деактивації першої версії, яка була призначена на 31.03.2018 року ( «V1 SHUTDOWN ON 2018- 03-31 »).

В якості альтернативи Гугл пропонував веб-майстрам встановити другу версію рекапчі - «reCAPTCHA V2 API on JavaScript». Остання має три основних типи (форми):


  • Сама reCAPTCHA V2 у вигляді чекбокса;
  • Невидима reCAPTCHA (верифікація в тлі);
  • reCAPTCHA Android (бібліотека для Андроїд-додатків).

Нині Гугл пропонує інтро вже третій версії рекапчі . Нам же, щоб вирішити проблему reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN, буде досить другої версії рекапчі, алгоритм установки якої ми розглянемо нижче.

Альтернативное уведомление о деактивации с 31.03.18 г.
Альтернативне повідомлення про деактивації з 31.03.18 р

Що робити для виправлення reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN

Найбільш простим і логічним способом виправити проблему reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN є оновлення рекапчі до другої версії (v2). Для цього необхідно перейти на відповідний сайт Гугл , при необхідності зареєструвати там ваш ресурс, і провести процедуру інтеграції рекапчі слідуючи простим підказкам на сайті (знадобиться додати фрагмент в HTML-код вашого ресурсу). Після цього проблема буде вирішена, і попередження про необхідність оновлення рекапчі зникне.У разі ж, якщо ви є звичайним користувачем, і бачите подібну напис на рекапче (або рекапча з таким написом працює не належним чином), рекомендую повідомити про це адміністратора даного сайту. Також варто очистити кеш вашого браузера, або використовувати альтернативний браузер, який, ймовірно, буде краще працювати з рекапчей.  

висновок

Поява повідомлення «reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN» означає, що на вашому ресурсі ви використовуєте старий рекапчі (V1), яка б вимагала в оновленні. Рекомендується перейти на відповідний ресурс Гугл, і слідуючи простим підказкам, провести апдейт рекапчі до актуальної другої версії.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...

” 6 Коментарі "reCAPTCHA V1 IS SHUTDOWN що робити"

  1. Доброго дня! Як можна з Вами зв'язатися з приводу співпраці? Цікавить розміщення банера. Буду дуже вдячна, якщо Ви відпишіться на мою електронну пошту anna @ abuyer.ru.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.