Skip to main content

Smart Application Controller що це за програмаДеякі користувачі можуть виявити у себе на комп'ютері встановлений додаток «Smart Application Controller», причому самі користувачі часто не пам'ятають, коли вони інсталювали подібну програму. Функціонал зазначеного продукту призначений для віддаленого управління іншими smart-пристроями, при цьому через свого обмеженого функціоналу дана програма застосовується досить рідко. У даній статті я розповім, що це за програма Smart Application Controller, для яких цілей вона призначена, і як видалити Smart Application Controller на вашому ПК.

Описание приложения Smart Application Controller
Опис програми Smart Application ControllerЗміст статті:

Що таке Smart Application Controller

Так що ж це Smart Application Controller? Це розумна програма-контролер додатків, що дозволяє здійснювати управління віддаленими пристроями (планшет, смартфон, годинник, Smart TV і так далі) і синхронізацію між ними, причому всі зазначені пристрої знаходяться в межах однієї Wi-Fi мережі.

Дана технологія є черговою реалізацією популярної ідеї «розумний дім», що автоматизує роботу з різними побутовими пристроями, що робить процес управління ними простим, зручним і здійснюваним з єдиного центру.

Home Smart Home
Home Smart Home

Саме додаток зазвичай розташовується в директорії С: \ Program Files \ Smart Application Controller, і має розмір близько 10 мегабайт.На комп'ютер користувача ця програма Smart Application Controller зазвичай потрапляє в результаті бандлінга (разом з іншими програмами), і якщо ви не скачували його самостійно, тоді рекомендую видалити його з вашого ПК, так як бувають випадки, що під даним найменуванням ховається черговий вірус.

Для чого потрібен Smart Application Controller

Після того, як ми усвідомили, що таке Smart Application Controller слід також визначитися з тим, для чого призначений Smart Application Controller. Як я вже згадував трохи вище, функціонал цього додатка полягає в віддаленому управлінні різними пристроями, а також в синхронізації даних між ними.

Додатком підтримується трансляція екрану віддаленого пристрою на вашому ПК, що досить зручно і дозволяє наочно управляти за потрібне пристроєм на відстані.При цьому кількість підтримуваних додатком пристроїв поки не велика, але розробники обіцяють майбутнє розширення функціоналу та можливостей цього додатка.

Як видалити Smart Application Controller

Після того, як ми розібралися з тим, що за програма Smart Application Controller і яке її призначення, слід також розглянути питання про те, як видалити Smart Application Controller з комп'ютера. У більшості випадків буває досить перейти в системне видалення програм, знайти в списку програм вказаний софт і видалити його з вашого ПК.

Удаляем программу
видаляємо програму

Якщо ж в списку програм для видалення дане додаток не представлено, тоді рекомендується перейти за адресою C: \ Program Files \ Smart Application Controller, знайти там файл «unins000.exe» і, клікнувши на нього, видалити цю програму з комп'ютера.

Також може бути актуальним використання спеціальних додатків для видалення програм (рівня CCleaner), які грамотно видаляють не тільки саму небажану програму, але і всі її сліди на комп'ютері.

Деинсталляция Smart Application Controller с помощью CCleaner
Деінсталяція Smart Application Controller за допомогою CCleaner

висновок

Вище ми дізналися, що це за програма Smart Application Controller. При цьому зазначу, що інформації про даний додатку досить мало як в російськомовному, так і англомовному сегменті мережі Інтернет, що наводить на думку про сумнівну статус даного продукту. Тому якщо ви не закачували його самостійно, рекомендую видалити цю програму з вашого комп'ютера, а сам комп'ютер перевірити на вірусу за допомогою Dr.Web CureIt! та інших відповідних програм, зайвим це точно не буде.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (29 оцінок, середнє: 4,83 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Smart Application Controller що це за програма"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.