Skip to main content

Сортувальний центр Москва 111974 адресаХоча звичайні листи в наші дні є рідкістю, люди іноді отримують повідомлення про рекомендованих листах, в рядку відправника яких значаться тільки дані, присвоєні сортувальними центрами . Постає питання, де саме розташовані ці центри, якщо є можливість з ними зв'язатися? У цій статті ви дізнаєтеся адресу одного такого сортувального центру в Москві з індексом 111974.

Статус отправления
статус відправленняЗміст статті:

Де розташований АСЦ в Москві з індексом 111974?

У Москві і Московській області знаходиться далеко не один сортувальний центр. Щоб ідентифікувати кожен з них, їм були присвоєні поштовими службами індекси. Так, автоматизований сортувальний центр з індексом 111974 знаходиться за адресою, місто Москва, Перовська 68. Є інша назва - «Москва мсп-3 Цех 4», мпко схід ». У разі потреби зв'язатися з сортувальних центром, можна зателефонувати за номером телефону гарячої лінії 8-800-2005-888.

Найчастіше контакти центрів сортування необхідні людям для звернення за допомогою, коли посилка або лист залишаються довгий час в цеху центру. Таке може статися через проблеми з документами посилки або неправильних даних одержувача в адресному рядку листи. Ця служба має розпорядок робочого дня, який можна дізнатись за номером телефону гарячої лінії. На карті в пошукових системах Google і Yandex можна з легкістю знайти розташування і адреса сортувального центру в Москві з індексом 111974.

Расположения АСЦ с индексом 111974 в Москве
Розташування АСЦ з індексом 111974 в Москві

Що таке сортувальний центр?

Автоматизований сортувальний центр - це спеціальна служба, яка займається прийомом, обробкою і напрямком за наступним маршрутом кореспонденції і посилок. Тут працюють спеціальні машини та конвеєра, які сортують і обробляють листи. Одним з найбільших центрів знаходиться в Москві, біля Села Шарапова . Тут налічується понад 2 тисяч співробітників, 440 з яких виходять на зміну кожен день.Сортувальні центри працюють спільно з логістичними центрами. Ці служби займаються створенням маршрутів і доставкою пошти і посилок між центрами і поштовими відділеннями. Московські АСЦ більшою мірою працюють з шістьма областями Росії - Калузької, Тверської, Тульської, Рязанської, Володимирської та самої Московської.

Наприклад, якщо лист відправити в Московській області і адресувати його до Владивостока, то в першу чергу він має пройти АСЦ Подольск, після чого, швидше за все, попрямує в сортувальний центр на далекому сході ( Красноярськ 75 ). Таким чином працюють всі відправлення.

Цех сортировочного центра
Цех сортувального центру

Значення статусів камері не вдається відстежити листи

Для відстеження листи часто використовують спеціальні сервіси. Ви можете це зробити на сайті Пошта Росії . На головній сторінці розташована рядок для введення трек-номера. Номер можна знайти під штрих кодом на повідомленні. Введіть його в рядок, і ви отримаєте інформацію про всіх центрах, яке пройшло лист. Тут буде час прибуття і відправлення в наступний центр або поштове відділення.Розглянемо основні статуси камері не вдається відстежити кореспонденції:

 • прибуло в сортувальний центр - це означає, що лист або посилка прибутку в центр і протягом 20 годин воно буде оброблено, це середній час проходу листи одного центру;
 • прибуло до місця вручення - коли лист наздоганяє поштового відділення в районі адресата, ви побачите цей статус. Це означає, що ви вже можете вирушати на пошту за конвертом;
 • покинуло сортувальний центр - лист вийшло з центру і направляється в наступний пункт обробки;
 • передано митниці - статус каже, що відправлення знаходиться на митниці, в середньому кореспонденція проходить митницю протягом 1 доби;
 • митне оформлення завершене - лист пройшло перевірку на митниці і незабаром пройде до наступного пункту призначення;
 • експорт - найчастіше в такому статусі лист або посилка перебувають більшу частину часу. Це пов'язано з тим, що кореспонденція може кілька днів чекати, поки не набереться необхідна кількість відправлень для повного завантаження багажного відділення літака;
 • імпорт - також в цьому статусі посилка може проходити відносно довго, на етапі відправлення перевіряються всі необхідні документи, скануються штрих коди, перевіряються правильність введення даних та інше.

Робота всередині сортувальних центрів

Велика частина оброблюваної кореспонденції в сортувальних центрах доводиться на рекомендовані листи. Переважно рекомендовані листи відправляються державними службами. Якщо говорити про службах, які найчастіше користуються рекомендованою кореспонденцією - це співробітники ДАІ.

Тут обробляються не тільки рекомендовані листи, але і бандеролі, EMS-відправлення, листи, посилки, цінні листи. Комерційні організації часто використовують рекомендовані листи для відправки каталогів товарів своїм клієнтам і партнерам. Кожен день тут сортують більше 3 мільйонів відправлень. Найбільше роботи, за словами співробітників, доводиться на початок літа. Подібна ситуація спостерігається на всіх АСЦ, в тому числі в сортувальному центрі в Москві за адресою вул. Перовська 68, з індексом 111974.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 6 Коментарі "Сортувальний центр Москва 111974 адреса"

 1. Моя посилка 12108727024561 вже 2-й місяць подорожує по сортувальних центрів Москви, хоча в історії відстеження 04.12.18 було сказано: «Перенаправлено на вірну адресу». Вірну адресу: г.Тула 300034 Нефедовой В.А. Посилка для мене з Москви була спрямована на ПО №5 г.Тула, але сповіщення мені не приносили і через 15 днів посилку відправили назад. Я написала скаргу на сайт Пошта РФ, мені відповіли, що розберуться, і ось результат. Дуже прошу, допоможіть!

 2. Добридень! Лист 35219010152159 Відправили з опискою в назві району. Будь ласка, доставте в »по р-ну Глянув» Дуже прошу. Терміновий документ.

 3. Моє рекомендований лист RB202911800UA відправили помилково в поштове 109240, а необхідно було в поштове 109992, хто виправити помилку, воно там з 10 -01-2019 р

 4. Москва МСП-3 Цех-4 МПКО-Схід 111974 - Співробітники - злодії! Регулярно безслідно зникають посилки і дрібні пакети. Подача заяви на розшук не дає ніяких результатів. Банальні відписки. Пора подавати колективний позов.
  LZ983146221CN

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.