Skip to main content

Столбіще 420311, 420310, 420300, 420306 де цеВсі, хто замовляв товари з інтернет-магазинів або просто відстежував листи і посилки за допомогою спеціальних сайтів, спостерігали в інформації наступні статуси - Столбіще 420311, 420300, 420306, 420310. Багатьох цікавить, де це знаходиться. Про це ви зможете дізнатися далі в статті.

Что такое Столбище?
Що таке Столбіще?Зміст статті:

Де знаходиться Столбіще?

В першу чергу питання користувачів стосуються самої назви «Столбіще» - що це?

Столбіще - це АСЦ одного з найбільших в Росії сортувальних центрів. Основний і дочірні сортувальні центри знаходяться в місті Казань. Всі вони мають свої індекси - 420310, 420300, 420306, 420311. Сортувальний центр займається не тільки обробкою міжміських, а й міжнародних відправлень. Тому тут проходить більша частина кореспонденції Росії.

Основні види діяльності Казанського центру:


 • обробка та складання правильного маршруту доставки;
 • напрямок посилок і рекомендованої кореспонденції за вказаною адресою;
 • обробка всіх отриманих посилок і листів (бандеролі, міжнародні посилки, рекомендовані листи і т.д.);
 • перебудова маршрутів доставок, для якнайшвидшого досягнення пункту призначення;
 • рішення митних питань, обробка документів, отриманих з митниці всіх відправлень (міжміських і міжнародних).

Казанські сортувальні центри обробляють велику кількість міст і регіонів: Ульяновська і Самарська області, Казань, Марій Ел, Удмуртія, Чувашія і інші. Якщо говорити про суму поштових відділень, в які приходять листи і посилки, то їх кількість перевалює за 3.5 тисяч. Він відноситься до підприємства УФПС «Татарстан почтаси», індекс якого 421700. Сьогодні сортувальні центри користуються великою популярністю в РФ і Татарстані і їх кількість з кожним роком зростає. Вони допомагають значно спростити процес сортування та доставки поштових відправлень.

Сортировочный центр Столбище
Сортувальний центр Столбіще

Читайте також: Подольск ДТИ що це таке на поштовому і повідомлення з післяплатою .

Адреса та розташування на карті центру Столбіще

Якщо порівнювати сортувальний центр Столбіще з московським Шарапова , то тут обробка листів в рік не настільки велика. Але все ж центр вважається одним з найбільших в регіоні. 1 пакет тут може оброблятися від 1 доби до 3. В особливо завантажені дні бувають затримки.Де це? . Сортувальний центр Столбіще знаходиться за адресою - Татарстан, Лаішевскій район, Столбіще, індекс 420300. Є також телефон, на який можна додзвонитися - +7 843 292 50 55. . Є й інший телефону гарячої лінії - 8 800 2005 888. Територія центру досить велика, тому на електронних картах Google і інших її можна знайти просто.

Столбище на Google Maps
Столбіще на Google Maps

Як відстежити посилку

Для того, щоб відстежити посилку, простежити всі етапи проходження листа і отримати відповіді на свої питання, користувачі використовують спеціальні сервіси. Ними користуватися досить просто, вони розраховані на недосвідчених комп'ютерних користувачів. Тому будь-хто зможе тут простежити шлях проходження своєї посилки або листа. Перейдіть за адресою gdeposylka.ru і на головній сторінці введіть у відповідне вікно свій трек-код. Цей код покупець отримує від свого продавця при оформленні замовлення.

Строка для ввода трек-номера на gdeposylka.ru
Рядок для введення трек-номера на gdeposylka.ru

Трек-код (або трек-номер) є поштовим ідентифікатором. При отриманні статусу «Столбіще» з індексами 420311, 420310, 420300, 420306 ви можете відстежити посилку, коли саме вона вийде з певного центру. При його введенні на відповідних інтернет-сервісах, користувачам відображається інформація за місцем знаходження посилки в даний момент. Якщо користувач не зареєструвався, то інформація відображається одноразово. Після реєстрації ви можете отримувати статуси на вказану адресу електронної пошти або в особистому кабінеті. Кожен раз, коли посилка потрапляє в наступний сортувальний пункт, проходить етап державного кордону - користувач отримує цю інформацію.

Що означають статуси камері не вдається відстежити посилки

Часто не вдається відстежити посилок користувачі задаються питаннями, щодо статусів і місцезнаходження своєї посилки. Наведемо основні статуси при проходженні посилки або листа всього шляху від відправника до одержувача через Столбіще.

 1. пояснять не нужно. Статус камері не вдається відстежити «покинув митницю» пояснювати не потрібно. Єдине, що необхідно сказати - це термін проходження митниці залежить від погодних умов і пори року. У холодні місяці обробки посилок може затягуватися, влітку вони проходять митницю за 1 добу.
 2. — в этом статусе говорится, что посылка прошла успешно один из сортировочных центров и продолжила свой путь уже к адресату или следующему центру. Посилка «Покинула проміжний пункт» - в цьому статусі йдеться, що посилка пройшла успішно один з сортувальних центрів і продовжила свій шлях вже до адресата або наступного центру.
 3. — соответственно означает, что письмо или посылка пришли в сортировочный центр. «Прибуло в проміжний пункт» - відповідно означає, що лист або посилка прийшли в сортувальний центр. Протягом декількох днів воно буде оброблено, і ви отримаєте попередній статус в повідомленні камері не вдається відстежити.
 4. — следующий сортировочный пункт Столбище. «На шляху до Казанського ЛЦП» - наступний сортувальний пункт Столбіще.
 5. — означает, что посылка находится в одном из сортировочных центров и проходит все необходимые этапы для следующей отправки. Статус камері не вдається відстежити «Сортування» - означає, що посилка знаходиться в одному з сортувальних центрів і проходить всі необхідні етапи для наступної відправки.
 6. — означает, что этап прохождения таможни завершился успешно, теперь можно ожидать свою посылку в ближайшее время. «Прибуло на територію Росії» - означає, що етап проходження митниці завершився успішно, тепер можна очікувати свою посилку найближчим часом. У вас також є можливість відстежити наступне місцезнаходження посилки за допомогою відповідних сервісів і самостійно поїхати туди, щоб забрати її, якщо немає часу чекати.

  Информация при отслеживании посылки
  Інформація камері не вдається відстежити посилки

Статус «Столбіще» не змінюється тривалий час

Бувають випадки, коли статус «Столбіще» не змінюється більше 3-4 днів, тобто по суті посилка «застрягла» в цьому сортувальному центрі. Це можна визначити по вже розглянутого нами трекінгу «Де посилка». На це може вплинути чимало причин:

 • завантаження цехів переробки листів, такі періоди зазвичай припадають на великі свята - Новий рік, Різдво, День Перемоги і так далі;
 • багато випадку затримки посилок з-за людського фактора - елементарні помилки працівників цеху, втрати посилок і інше;
 • проблемні ситуації з документами посилок, часто трапляються такі моменти з митницею, неповні адреси в документах, помилки кур'єрів;
 • проблеми при доставці - це зазвичай пошкоджена упаковка при транспортуванні, в таких випадках створюються акти огляду та відновлення пакета посилки.

Якщо ви отримали статус «Столбіще» з певним індексом і він не змінюється протягом 3 днів, вам необхідно почекати ще 4 дні, тобто тиждень. Після цього можна відправляти запити на отримання причини затримки в сортувальний центр. Згідно із законом ваші посилки можуть перебувати на складах до 2 тижнів, відповідно до виду події, яка трапилася з посилкою.

Ви можете зробити запит на отримання необхідної інформації різними способами, але найшвидший і ефективний спосіб зв'язку залишається гаряча лінія центрів Столбіще - 8 800 200 58 88.

 1. Ви можете також оформити заявку на розгляд вашого випадку на офіційному сайті «Пошта Росії», де потрібно вказати всю інформацію.
 2. У розділі натисніть на лінк «Посилки» і в верхньому барі виберіть «Допомога».

Якщо посилки і затримуються, то, як правило, на кілька днів. Звернення за допомогою на гарячу лінію не встигають навіть розглядатися, як адресату приходить повідомлення про отримання посилки в найближчому поштовому відділенні. Індекси 420311, 420310, 420300, 420306 Столбіще можна знайти в базі індексів на сайті Пошта Росії.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оцінок, середнє: 4,83 з 5)
Завантаження ...

” 21 Коментарі "Столбіще 420311, 420310, 420300, 420306 де це"

 1. Доброго дня! я хотіла дізнатися коли моя посилка № 35420216031432 покине с. Столбіще.Вместо квітів не хочеться отримувати віники.

 2. Добрий день. Скажіть, будь ласка, що за свавілля? І де моя посилка RB655158565SG? Ще 29 листопада в 10.02 випущена митницею і тиша .... Невже немає термінів обробки і пересування далі посилок. Я в цьому сумніваюся. Або потрібно писати скаргу щоб як то вплинуло на вашу роботу?

 3. де моя посилка RB657150065SG поштовики-Столбіщнікі? 10 днів вже пройшло з моменту статусу випущено митницею! Чому вона досі не покинула Ваше «чудове сільце»?

 4. М'яко ви з ними базар чуваки, що ваша лексика до беззаконня стала сикліва?
  Це земляцтво - бидлячество рулить по беззаконню зі своїми паханами з висилок !!!
  Ці чмовани-Івани з села новаёбунова просто кайфують до упору від вашого мовчання ягнят !!!

 5. Це просо свавілля. посилка яка раніше доходила за 3 дні тепер плановане добігання видає 18 днів. посилки які були відправлені раніше вже дійшли а моя посилка застрягла. посилка 60697089076532. вже навіть завтра може бути пізно. вона терміново потрібна.

 6. Скільки можна тримати мою посилку в цьому Столбіще ???? RN409041635GB
  Коли вона прийде за місцем призначення ???
  Поверніть її адресату !!!!
  Неподобство !!!!!

 7. Шановні сортувальники! Штовхніть ласка мою посилку з треком 44500825002455 в подальшу подорож. Там всього лише штани, які навряд чи викличуть у когось інтерес. Нехай вони до мене вже дійдуть нарешті ... трохи адже залишилося.

 8. А що найцікавіше, люди які пишуть тут «поверніть посилку» і «Штовхніть сортувальників», судячи з усього не володіють достатньою кількістю сірої речовини щоб зрозуміти що цей сайт не має ніякого відношення до ні до «Столбіще», ні до пошти Росії. А потім кажуть «я писала, але мене проігнорували». Ви на назву сайту хоча б дивіться.

 9. RB670606181SG де моя посилка з 18 числа тиша як покинула таможню.Почему у Внуково такого немає добу максимум і виходять посилкі.Безобразіе у вас .разогнать такий центр пора.

 10. Ідіоти, ви кому тут пишіть-скаржитеся, та ще номера своїх треків вказуєте. Цей сайт ні до пошти росії, ні тим більше до Столбіще НІЯКОГО відношення не має від слова зовсім, дауни єп вашу.

 11. 44308328018009 була відправлена ​​з Самари в Норильськ 26.12.2018.
  Ваші ДІБІЛОІДИ відправили посилку назад в Самару. Вони побачили в посилці рідина, заборонену до перевезення, придурки !!! У посилці 400 DVD - дисків. Зараз вона чекає одержання в Самарі адресатом, який вже в Норильську за 3500 км. Буду звертатися до прокуратури. ai-larsen.a@yandex.ru

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.