Skip to main content

Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою в Xiaomi що робитиПри спробі завантажити файл на телефон «Xiaomi» користувач пристрою може отримати повідомлення «Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою». Подібна дисфункція зазвичай викликана особливостями установки додатків «Завантаження» і «Браузер», через які доступ даних додатків до пам'яті телефону виявляється заблокований. Розберемося зі специфікою даної проблеми і варіантами її вирішення.Зміст статті:

Суть виникнення проблеми вимоги доступу

Як відомо, операційна система «Андроїд» дозволяє користувачеві регулювати специфіку доступу того чи іншого мобільного додатка до системних компонентів вашого телефону. Це викликано як політикою безпеки (злоякісні програми не можуть автоматично отримувати доступ до системних компонентів), так і особливостями роботи з акумулятором, дозволяючи більш дбайливо витрачати його потенціал.

Для работы мобильных приложений им необходимы соответствующие разрешения
Для роботи мобільних додатків їм необхідні відповідні дозволи

Отримання повідомлення «Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою» зазвичай означає, що налаштування вашого мобільного браузера заблокували необхідний йому доступ до пам'яті гаджета.

У деяких випадках таке повідомлення також може стосуватися додатка «Для дорослих» (Downloads), якому також заборонений вказаний доступ.Давайте розберемося, як вирішити проблему «Для дорослих вимагають доступу» на Xiaomi.

Що робити, якщо в Xiaomi - Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою

Щоб виправити проблему із завантаженням на Xiaomi немає необхідності отримувати рут-права, перешивати пристрій або робити інші аналогічні їм операції. Способи вирішення проблеми досить прості.

  1. Насамперед перевірте загальну працездатність вашого мобільного браузера.
  2. Закрийте його, потім перейдіть в налаштування девайса, і виберіть там «Всі програми».
  3. У переліку додатків знайдіть ваш браузер, тапніте на ньому, і перейшовши в його налаштування натисніть на «Очистити дані», а також на «Очистити кеш».
  4. Потім закрийте настройки гаджета, запустіть браузер, і спробуйте знову завантажити потрібні вам файли.

Якщо помилка продовжує відображатися, тоді необхідно змінити налаштування доступу вашого браузера і додатки «Завантаження». Перейдіть в налаштування вашого Xiaomi, там виберіть «Всі додатки» - ( «Сторонні»), потім «Браузер», потім «Дозволи додатків», і активуйте там повзунок «Пам'ять».Також рекомендується провести аналогічну дію відносно додатки «Завантаження» (або по-англійськи «Downloads»). Налаштуйте пристрій необхідно знайти вказаний додаток, тапнуть по ньому, і увійшовши в його налаштування пересунути повзунок «Пам'ять», який відповідає за доступ додатки до останньої. Проблема буде вирішена.

висновок

В абсолютній більшості випадків поява повідомлення «Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою» означає, що налаштування роботи браузера не дають йому доступу до пам'яті вашого гаджета. Простим і ефективним рішенням проблеми є перехід в налаштування пристрою і надання браузеру (або додатком «Для дорослих») необхідних дозволів, після чого дана проблема буде ефективно вирішена.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оцінок, середнє: 3,56 з 5)
Завантаження ...

” 4 Коментарі "Завантаження вимагають доступу до пам'яті пристрою в Xiaomi що робити"

  1. врятували, я не міг посадковий талон в літак завантажити млинець, відео виручило, в три кліка все вийшло, спасибі, хлопці!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.