Skip to main content

Internal Server Error - The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

Створення та налагодження свого сайту є приємним моментом для вебмайстрів. Але іноді вони можуть стикатися з помилкою Internal Server Error - The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Що вона означає і як її усунути ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю. (далі ...)

Створюємо користувачів для веб-сервера

Здавалося б, що може бути простіше, ніж додати користувача на сервері? Надрукував в консолі команду adduser , відповів на кілька запитань про пароль і іншої інформації, і ось, можна заходити з отриманим логіном та паролем, розміщувати файли і т.д.

Потім, вручну, доводиться створювати папки. Наприклад, одну для сайту. Іншу - для тимчасових файлів, щоб не кидати їх в загальний / tmp в цілях захисту. Ще одну - для сесій, якщо не налаштоване кешування в Redis . А ще ж потрібно скопіювати потрібні файли налаштувань, типу публічного ssh ключа для аутентифікації .

(далі ...)

Як в nginx виключити IP з логів?

Уявімо ситуацію: у вас статичний ip і ви багато і довго займаєтеся редагуванням сайту. При цьому, вам ще потрібно моніторити, періодично, логи на наявність помилок в запитах, або на скани вразливостей. А наявність великої кількість записів з вашим IP ускладнює перегляд логів.

За допомогою умовної записи, яка доступна в nginx, починаючи з версії 1.7.0, ми можемо перевіряти ip відвідувача і не записувати його в лог-файли. Дійсно, навіщо це робити, якщо в логгірованіі свого айпі немає необхідності?

(далі ...)

Як налаштувати Redis як кешуючого

Кешування даних в оперативній пам'яті за допомогою Redis є одним з методів прискорення роботи сайту. Дане сховище високопродуктивно і може використовуватися для кешування не тільки сайтів, а й сесій, а також в якості нереляційних бази даних.
(далі ...)

Установка php 7.0.5 на Debian

Поки деякі ставлять php 5.3 , дістаючи його з могили, я вирішив не відставати про планети всієї, де сайти переводяться на сьому версію php, настільки нахвалює на просторах інтернету в тому числі і за високу швидкість роботи, і встановив сьогодні зі сховищ DotDeb. Треба сказати, приріст швидкості реально відчутний. Мої сайти та на WordPress, і на MODX стали літати таки. :) Ось як робив міграцію.

(далі ...)

Включаємо підтримку http2 на сервері з nginx і Debian

HTTP / 2 - це друга версія мережевого протоколу http, що включає в себе безліч різних поліпшень. У їх числі мультиплексування запитів (всі запити можуть бути оброблені паралельно), збільшення продуктивності, стиснення заголовків і т.д.

HTTP / 2 прийшов на зміну SPDY, розробка якого припинена.

Nginx підтримує протокол http / 2, починаючи з версії 1.9.5. Однак, в стабільному випуску Debian Jessie присутній тільки версія 1.6.2. Тому підключимо репозиторій backports , щоб оновити nginx до 1.9.10.
(далі ...)

Установка php 5.3 на Debian 7

Буває так, що в свіжому дистрибутиві Debian може знадобитися стара версія php, яка не входить в стабільну гілку дистрибутива. Наприклад, php 5.3 для роботи сайту на сервері з Debian Jessie.

Для повного дозволу залежностей слід, крім php, встановлювати пакети apache, актуальні для попереднього стабільного дистрибутива Debian.

(далі ...)