Skip to main content

Як користуватися Aircrack-NGУ цій статті я розповім про програму - Aircrack-NG, опишу її функціонал і можливості, а також поясню, як користуватися Aircrack-NG. Інтернет вже давно став звичним атрибутом нашого життя. Через інтернет ми спілкуємося, дізнаємося новини, дивимося фільми і слухаємо музику, вчимося, заробляємо гроші і багато іншого. При цьому далеко не завжди Інтернет може опинитися під рукою і в вільному доступі, і досить часто при пошуку вільної Wi-Fi мережі нас зустрічають десятки закритих і запаролених альтернатив. Нічого страшного! Існують програми, які при належному вмінні (а головне - терпіння) дозволяють розкрити пароль до чужої точки доступу і насолоджуватися інтернетом з неї абсолютно безкоштовно.

Логотип программы Aircrack
Логотип програми AircrackЗміст статті:

Що таке Aircrack-NG

Aircrack-NG - це набір мережевих програм, призначених для виявлення, аналізу, перехоплення і злому бездротових мереж і відповідного мережевого трафіку. За допомогою інструментарію, представленого в даному пакеті, можна зламувати протоколи безпеки WEP і WPA / WPA2-PSK, тестувати бездротові мережі на вразливість до зовнішніх атак (penetration test), проводити перевірку стійкості мережі і так далі.

Програма працює з більшістю популярних ОС (Віндовс, Юнікс, Лінукс, Мак ОС), володіючи також версією для мобільних платформ (Android, Symbian, iOS).

Зазначений продукт представлений в двох основних варіантах:


 • Консольному (для більш досвідчених користувачів і фахівців);
 • Графічному (GUI) - зручний графічний формат;

При цьому робота навіть з більш простим GUI-варіантом передбачає попередню підготовку користувача. Необхідно розібратися з понятійним апаратом, усвідомити специфіку алгоритмів шифрування WEP, WPA і WPA2, ознайомитися з допоміжними програмами, які допоможуть нам у зломі (наприклад, з комплементарним додатком CommView) і так далі. У статті я розповім про використання расшифровщика перехопленого трафіку Aircrack-NG.

Взлом WIFI c Aircrack-NG
Злом WIFI c Aircrack-NG

Знайомимося з інтерфейсом Aircrack-NG

Отже, для того щоб встановити Aircrack-NG. Скачайте цю програму з офіційного ресурсу , збережіть архів на жорсткий диск, розпакуйте його. Для запуску 32-бітової версії архіву (під 32-бітну ОС) перейдіть в розпакований архів за адресою Папка архіву \ bin \ 32-bit \ і запустіть там файл Aircrack-ng GUI.exe.

Вам відкриється вікно програми з п'ятьма основними вкладками:


 • Вкладка «Aircrack-ng» дозволяє зламувати ключі WEP і WPA шляхом перебору паролів в файлі-словнику;
 • Вкладка «Airodump-ng» являє собою аналізатор трафіку, може поміщати трафік в файли IVS або PCAP, показує інформацію про мережі;
 • Вкладка «Airdecap-ng» допоможе в розшифровці перехопленого трафіку при заздалегідь відомому ключі;
 • Вкладка «WZCook» допоможе у відновленні ключів WEP, відображає PMK (Pairwise Master Key) і так далі.
 • Вкладка «About» розповість нам про поточну версію програми та специфіці поліпшень програми.

  Интерфейс взломщика вай-фай
  Інтерфейс зломщика вай-фай

Як зламати пароль до Wi-Fi за допомогою Aircrack-NG

Розберемо на простому прикладі алгоритм злому пароля сусідської вай-фай мережі, яка зашифрована протоколом WPA (нині найбільш популярний) використовуючи Aircrack-NG. Для цього виконайте наступне:

 1. Запустіть програму, перейдіть в першу вкладку «Aircrack-ng»;
 2. У рядку «Filenames» вказуємо шлях до файлу дампа з перехопленими пакетами (даний файл можна отримати, використавши, наприклад, програму «CommView for WiFi»);
 3. У «Encryption» (шифрування) вибираємо «WPA»;
 4. У рядку «Wordlist» вказуємо шлях до файлу, який містить величезну базу варіантів паролів (його можна пошукати в мережі);
 5. Ставимо галочку в «Advanced option» (Додаткові опції);
 6. Ставимо галочку в «Specify ESSID» і вказуємо там ім'я зламувати нами Wi-Fi мережі;
 7. Тепер ставимо галочку в «Specify BSSID», і в відкрилася рядку вказуємо MAC-адресу мережі (з ним допоможе та ж «CommView for WiFi», у вкладці «Вузли» якої необхідно натиснути правою клавішею миші на потрібній нам мережі і вибрати в меню «Копіювати MAC-адресу»);
 8. Потім натискаємо на кнопку «Launch» (запуск) внизу і чекаємо знаходження правильного пароля. Залежно від складності пароля час пошуку може зайняти від декількох хвилин до 5-10 годин (а то і більше).

Сподіваюся ви зрозуміли як користуватися Aircrack-ng і ви зуміли зламати точку доступу.

Відео інструкція використання програми Aircrack-ng

Як отримати cab файл:

Під час процесу використання Aircrack-NG зверніть увагу, що повноцінне використання зазначеного продукту, який, de facto, працює на принципах брутфорса, неможливо без доповнюють його функціонал сторонніх програм (рівня «CommView for WiFi»). Вдалий же злом паролів до сторонніх Wi-Fi мереж вимагає регулярних практичних вправ, що дозволяють розвивати й удосконалювати свої знання, вміння та навички в обраній справі (в даному випадку, хакинге). Дорогу, як відомо, подужає лише йде.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оцінок, середнє: 2,73 з 5)
Завантаження ...

” 17 Коментарі "Як користуватися Aircrack-NG"

  1. wordlist це список з ключами (паролями), які програма потім перебирає в підборі, їх багато в інеті ,, є хто сам складає, або збирає все в купу, об'ємами доходить до 100Гігов)) і перебирати може годинами або днями, як пощастить, і залежить від обчислювальної потужності вашого заліза

 1. Так можна, але тільки перебирати паролі за допомогою Aircrack довго. У мене він перебирає з швидкості 2000 паролів в секунду (використовується процесор). Так що я перебираю паролі в oclhashcat зі швидкістю 50 тис паролів в секунду (використовується відеокарта). Висновок: Aircrack використовуйте для лову хендшейков для wpa / wpa2 або злому WEP. А в oclhashcat, ламайте хендшейкі.

 2. Чи можливо для WPA використовувати метод Брута без словника, методом перебору? Ну серйозно це тупість. Пароль який потрібен для зламувати точки попросту може в словнику не бути. Зараз WEPом практично ніхто не користується, тому навіть пункт в програмі не потрібен. Може хто напише виразний мануал до програми?

 3. Розкажіть, будь ласка, детально, як встановити Aircrack. Скачую програму з офіційного сайту, відкриваю пакет Winrar, але там немає файлу установки setup

 4. Інструкція:
  1. Запустіть програму
  2. Зробіть невідому хрень в іншій програмі

  Автор, а чи не можна для чайників?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.