Skip to main content

На вашу СНІЛС знайдені страхові нарахування в розмірі 32.578 руб що означаєНа мобільний телефон абонентам приходять повідомлення, в якому йдеться компенсації - «За номером вашого СНІЛС виявлені страхові нарахування в розмірі 32.578 рублів». Приходять повідомлення і на електронну пошту з подібним змістом. Аргументується це тим, що держава замовчує про виплати, щоб скоротити витрати бюджету. Але чи правдиві ці твердження, давайте в цьому розберемося далі в статті.

Сайт мошенников
Сайт, на якому проводиться перевірка документівЗміст статті:

Сервіс виплат коштів громадянам РФ

У повідомленні «На вашу СНІЛС знайдені страхові нарахування в розмірі 32.578 руб» вказуються різні сайти LtdRoyalinvest.ru і mysnils.ru, де ви можете перевірити цю та іншу інформацію. На цих сайтах пропонують перевірити свій СНІЛС і отримати грошові виплати від позабюджетних фондів. В описах сайту сказано, що існують якісь фонди, які виплачують кошти практично всім громадянам РФ, якщо вони є заборгованості за їхніми даними в базі сервісу.

Є розділ, де описано чому, з яких причин вам покладені грошові кошти в якості виплат.

Описание услуг
Опис послуг, що надаються сайту

При детальному розгляді опису стає зрозуміло, що це вигадка і розлучення. У першому рядку «Постановою уряду РФ № 192н» можна визначити, наприклад, що такої постанови взагалі не існує, немає жодного назви постанови, яка б містила букву «Н». Потім в описі йдеться про якийсь міжрегіональному фонді, але таких організацій також не існує, є фонд розвитку спорту або фонд розвитку чогось.Якщо розібратися у всьому цьому стає ясно, що жоден позабюджетний фонд не стане без причини роздавати гроші населенню. Всі відгуки на сайті є вигаданими, а фотографії просто вкрадені з соціальних мереж та інших ресурсів.

У чому полягає обман користувачів

В основі всієї афери знаходиться перевірка на вашу СНІЛС, де швидше за все будуть виявлені якісь страхові нарахування, які ви легко можете отримати. Насправді шахраям не цікаві навіть ваші дані з особистих документів.

Перейшовши на сайт, ви можете вибрати перевірку за паспортом або СНІЛС, а вірніше за останніми 6 цифр документів.


Проверка по номеру документов
Перевірка по номеру СНІЛС або паспорта

Після того, як ви введете дані, почнеться імітування процесу пошуку по базі даних ваших нарахувань. Все організовано на хорошому рівні. Навіть код веб-сторінки створений таким чином, що користувач нічого не запідозрить. Числа відображаються по порядку - все як при цьому пошуку інформації по базах даних.

Коли пошук по базі припиняється користувач бачить перед собою кнопку «Отримати гроші». Але після натискання на неї з'являється вікно, в ньому повідомляється, що для доступу до даних страховиків сервіс стягує з вас одноразову і фіксовану плату, яка для кожного, насправді, може відрізнятися.

Сообщение об оплате
Повідомлення про оплату доступу до даних

Далі описано, що після здійснення оплати за доступ ви отримаєте суму всіх нарахувань, які були виявлені при пошуку. І щоб продовжити, потрібно натиснути на кнопку «Оплатити доступ».

висновки

Якщо ви отримали на свою адресу електронної пошти повідомлення або SMS-повідомлення на свій мобільний телефон з текстом, подібно до цього - «За номером вашого СНІЛС виявлені страхові зарахування в розмірі 32.578 рублів», то ні в якому разі не реагуйте і не відвідуйте ресурси, які надаються для відвідування і уточнення інформації в повідомленні. Всього шахраї мають кілька сайтів, які оформлені однаково. Це означає, що вони мають єдиний інтерфейс, одні і ті ж описи розділів і всю інформацію, яку містять. Всього їх кілька, найосновніші і часто відвідувані - mysnils.ru, LtdRoyalinvest.ru, snils-rus.online, snils.top. Якщо повідомлення приходять на ваш номер досить часто, то його можна занести в чорний список.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (33 оцінок, середнє: 4,76 з 5)
Завантаження ...

” 8 Коментарі "На вашу СНІЛС знайдені страхові нарахування в розмірі 32.578 руб що значить"

  1. Дякуємо. Шахраї, постійно придумують нові способи обману. Мені прислали сайт snils-r / online. Нібито автоматичне повідомлення від Паспортного столу.

  2. Мені теж по вайберу від пенсійного фонду прийшло повідомлення саме з такою сумою, ну я про нього і забила.Пошла оформляти пенсію і згадала про повідомленні, але в пенсійному мені назвали іншу сумму.Залезла в інтернет, зацікавилася чому така разніца.Теперь все ясно. Дякую за інфо, до запропонованого ними сайту навіть не дійшла ... ..

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.