Skip to main content

Програма розпізнавання купюр 200 і 2000У 2017 році компанія «Гознак» створила додаток для розпізнавання нових російських купюр 2000 і 200 рублів. Програма для мобільних пристроїв Android і iOS доступна в спеціальних магазинах вже з середини січня 2018 року. Критики кажуть, що справжню підробку купюри визначити одним лише смартфоном не вийде, але ось визначити грубу підробку вдасться напевно.

Приложение для идентификации банкнот
Додаток для ідентифікації банкнотЗміст статті:

Завантажити додаток для розпізнавання банкнот 200 і 2000 для Android і iOS

Купюри номіналів 200 і 2000 рублів були випущені в обіг в 2017 році. Щоб перевірити будь-яку з двох примірників, необхідно запустити додаток і навести фото- або відеокамеру на купюру. Додатком буде просканувати одна зі сторін банкноти. При скануванні враховуються символи міст, які на ній зображені, позиції знаків, а також інші елементи.

Додатково користувач буде проінформований про інших публічних ознаках на свіжих купюрах. У програмі для розпізнавання банкноти ви можете знайти список ознак, які людина може визначити самостійно. Використовуючи ідентифікатор, вам будуть продемонстровані всі прояви спеціальних захисних ознак квитків РФ. Їх можна визначити на дотик, при просвіті, під збільшувальним склом, при зміні розташування погляду. Додаток працює з усіма операційними системами Android, починаючи з версії 4.4.

Завантажити додаток на Андроїд - Банкноти 2017 .Додаток працює аналогічним чином і для пристроїв під управлінням iOS. Обидві версії програм доступні безкоштовно. Мінімальна версія iOS - 8.0. Сумісно з іншими пристроям, такими як iPhone, iPad, iPod touch. Розмір викачуваного файлу 208 Мб.

Додаток доступний для завантаження на сторінці App Store - Банкноти 2017 .

Випадки з підробленими купюрами

Як повідомляє генеральний директор «Гознак», на сьогоднішній день випадків підробки купюр не зафіксовано. З власного досвіду директора, він заявляє, що якісні підробки банкнот з'являються через як мінімум 2 роки. На даний момент можуть зустрічатися лише примітивні підробки. Такі купюри зазвичай друкують підлітки заради жартів і розіграшів. Ці гроші додаток визначить дуже швидко. Їх легко помітити навіть неозброєним оком, наприклад, по гладкому папері.Програма розпізнавання купюр було створено для впевненості громадян у справжності банкнот. Як ви могли спостерігати, в Росії за 2017 рік були випадки, коли продавець навідріз відмовлявся приймати нові гроші через необізнаність. Сьогодні можна навести численні ознаки для визначення купюр 200 і 2000 рублевих, які описані в програмі для мобільних пристроїв. У списку знаходяться також ознаки дизайну і технічні характеристики.

Хоча додаток «Банкноти 2017» розроблялося по багатьом стандартам подібних перевірочних систем, проте воно не є повноцінною системою перевірки автентичності. У тих же банкоматів система розпізнавання має більш потужний комплекс функцій розпізнавання. Якщо у вас виникли підозри щодо тієї чи іншої купюрі, але додаток визначає її як справжню, необхідно в цій ситуації звернутися в спеціалізовані кредитні організації.

Особенности купюры "Две тысячи рублей"
Особливості купюри «Дві тисячі рублів»

Як користуватися додатком «Банкноти 2017»

Процес визначення справжності банкноти досить цікавий.

 1. Спочатку візьміть свій мобільний пристрій, запустіть додаток «Банкноти 2017» і запустіть камеру пристрою, за допомогою якої буде відбуватися сканування.
 2. Після цього програма визначає номінал купюри і її сторону.
 3. Коли сторона буде визначена, запуститься анімований ролик. Для кожної банкноти і сторони він різний. Якщо додаток визначить лицьову сторону 2000-ой банкноти, то ви побачите на екрані свого пристрою 3D ракету, яка знаходиться на стартовій станини Східного. А біля космодрому будуть парити різні анімовані планети.

Коли купюра буде визначена, можна здійснювати основні маніпуляції визначення автентичності.

 • Наведіть камеру на купюру, поєднавши її краю з зазначеними куточками в додатку.

  Определение подделки банкноты
  Наведіть камеру на купюру
 • Після того, як ви зробите все правильно, пристрій почне вібрувати і куточки купюри стануть зеленими.
 • Якщо купюра справжня, ви побачите спеціальний напис: «Виявлено всі ознаки автентичності».

  Определение признаков подлинности
  Виявлення ознак справжності купюр 200 і 2000 рублів
 • Якщо ви що-небудь зробили неправильно, можна повторити спробу заново. Для цього натисніть у верхньому кутку спеціальну іконку.

При цьому для визначення автентичності нових грошей за допомогою програми розпізнавання купюр 2000 і 200 рублів необхідно створити максимально сприятливі умови. Наприклад, додаток потребує повноцінного освітленні. Ідеально підійде не яскраве денне світло. Коли ви наводите камеру, уникайте прямих сонячних променів при розпізнаванні 200 і 2000 купюр.

У деяких виданнях описаний цікавий випадок. У 2017 році популярна рок-група «Мумій Троль» продала юридичні права на відому пісню «Владивосток - 2000» установі Центробанк і при розрахунку отримали символьне для цієї події банкноту в 2000 рублів однією купюрою.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 4 Коментарі "Програма розпізнавання купюр 200 і 2000"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.