Skip to main content

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunРеєстр ОС Віндовс - це величезна база даних, що містить відомості про параметри та параметрах встановленого програмного забезпечення, розумні налаштування, профілях користувачів, інших системних інструментах. Важливу роль, пов'язану з завантаженням операційної системи Віндовс займає гілка HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, в якій знаходиться ряд ключових параметрів, що відповідають за автоматичне завантаження в системі тих чи інших програмних компонентів. Нижче перерахуємо найбільш часто зустрічаються параметри в даній гілці, а також опишемо, за активацію яких програм вони відповідають.

Разбираем параметры указанной ветки
Розбираємо параметри зазначеної гілкиЗміст статті:

Які параметри можуть бути в HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

Як відомо, в гілці реєстру

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

Знаходиться перелік програм, автоматично запускаються при вході в систему. При цьому програми з даної гілці запускаються для учёток всіх користувачів, незалежно адміністратор ви або гість.Зазвичай в правому вікні параметрів зліва розташування назва (ім'я), що запускається (параметра), а праворуч в стовпчику «Значення» - шлях до неї на диску і ключ, з яким запускається відповідний виконуваний файл (наприклад, «C: \ Program Files \ Realtek \ Audio \ HDA \ RAVCpl64.exe »-s).

Имя, и значение параметра в панели справа
Ім'я, і ​​значення параметра в панелі справа

Стовпчик з назвою «Тип» відповідає за ідентифікацію типів даних в системному реєстрі. У розглянутій нами гілці ми зазвичай бачимо «REG_SZ», що означає звичайну рядок кодування «Юнікод» будь-якої довжини.

Найбільш же часто в розглянутій нами гілці зустрічаються такі параметри:Adobe Reader Speed Laucher

Забезпечує автоматичну активацію і прискорену завантаження програми Adobe Reader, включаючи і її оновлення.

ATICCC

Автоматично запускає «ATI Catalyst ™ Control Center» - комплекс софта і драйверів для відеокарт АТІ Radeon. Нині дана програма відома під назвою «AMD Radeon Software Crimson».

AvastUI

Запускає популярний антивірус Avast, причому в диспетчері завдань можна побачити відразу кілька однойменних процесів.

AVGUI.EXE

Розглянутий параметр відповідає за автоматичний старт антивіруса AVG.

Bitdefender Wallet Agent

Запускає менеджер паролів, що забезпечує конфіденційність і безпечний серфінг в мережі.

CTFMON.EXE

Контролює мовну панель і альтернативний користувальницький введення в ряді систем ОС Віндовс.

Daemon Tools Lite

Відповідає за автоматичний старт програми «Daemon Tools Lite" - програми-емулятора CD / DVD-дисководів, що дозволяє створювати віртуальні дисководи і працювати з образами дисків.

Egui

Виконує автоматичний запуск популярного антивіруса «ESET NOD32».

Google Chrome

Даний параметр призначений не стільки для запуску браузера Хром, скільки для перевірки оновлень для даного браузера.

Google Update

Відповідає за запуск службового сервісу від компанії Гугл, покликаного своєчасно оновлювати програмні продукти від Гугл на ПК користувача.

Guard mail.ru

Небажана програма, закидає ПК рекламним софтом, що видаляє без вашого бажання програми Яндекса, QIP і Рамблера, а також в ряді випадків модифицирующая ваші пошукові налаштування. Небажаний гість на ПК.

HotKeysCmds

Програма для додаткової настройки драйверів чіпсетів Intel.

Igfxtray

Виводить іконку Intel Graphics на панель задач в системному треї. Активно взаємодіє з графічними чіпсетами від Інтел.

iTunesHelper

Програма, яка відстежує підключення до комп'ютера за iPhone / iPod. Якщо підключення буде виявлено, буде автоматично запущена iTunes.

QuickTime Task

Модуль мультимедійного програвача, здатного відтворювати різні типи відео. Оскільки в більшості випадків відеофайли системно прив'язуються до того чи іншого плеєра, в автоматичному запуску зазначеного модуля зазвичай немає необхідності.

RtHDVCpl.exe

Відповідає за завантаження диспетчера Realtek HD - додаткового програмного інструменту для гнучкого налаштування звуку під звукові карти Realtek.

Skype

Відповідає за автоматичний старт популярної програми « Скайп », що дозволяє здійснювати текстову, голосовий та відеозв'язок.

SkyDrive

Забезпечує запуск службової програми хмарного сховища SkyDrive, і підключення до останнього.

uTorrent

Забезпечує автоматичний запуск популярного торрент-клієнта «uTorrent», що працює в фоні.

Wmagent.exe

Агент системи WebMoney, служить для виведення різних повідомлень (наприклад, про отримання переказу) в даній платіжній системі.

висновок

Вище ми розібрали ряд часто зустрічаються параметрів гілки HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Ясна річ, цей список далеко не повний, існують ще безліч програм, автостарт який здійснюється за допомогою функціоналу зазначеної гілки. Місцезнаходження програм, що знаходяться в даній гілці, часто залежить від налаштувань користувача і особливостей ПК, при цьому більшість із зазначених параметрів в автозавантаженні можна легко видалити без будь-якої шкоди для користувальницької системи.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.