Skip to main content

Гарний фон для тексту в ІнстаграмПереглядаючи стрічку в нашому Інстаграм, ми буваємо захоплені красою будь-якого зображення, на яке накладено будь-яка стильна цитата. Ми хотіли б самі створити щось подібне, але не знаємо, де взяти гарний фон для тексту в Instagram, і як накласти на нього сподобався нам текст. Нижче ми розберемо перелік програм і сервісів, які нам в цьому допоможуть, а також розповімо, як ними користуватися.

Красивый фон ИнстаграмЗміст статті:

Особливості застосування фону для тексту в Інстаграм

Пости з зображенням і цитатою в вашому Інстаграм допоможуть урізноманітнити контент вашого облікового запису та гуманізувати ваш бренд. Картинки з мотиваційної цитатою будуть актуальні протягом робочих буднів, релаксовие квоти урізноманітнюють святкові та недільні вечори ваших фоловерів. Не кажучи вже про те, що яскрава цитата на тлі гарної картинки виглядає стильно і здорово.

Картинка текст
Стильна картинка і красивий текст разом створюють відмінний ефект

Для створення такої картинки нам знадобиться якесь барвисте зображення (нижче ми наведемо кілька таких варіантів). І ще програма (сервіс), що дозволяють накласти на зображення потрібний нам текст. При цьому врахуйте, що:

  • Не варто писати на фото дуже довгий текст. Подібний текст буде складний для сприйняття, і погіршить загальне сприйняття картинки. Намагайтеся обійтися 5-6 словами;
  • . Колір тексту повинен вписуватися в колірну гамму зображення. Радикально відмінний колір тексту може погіршити візуальне сприйняття всього образу;
  • . Уникайте банальності тексту. Намагайтеся написати щось унікальне, що не вкладається в шаблонні рамки.

Всі інструменти, що дозволяють накласти текст на фон для Інстаграм можна умовно розділити на мережеві сервіси (сайти) і стаціонарні (мобільні) програми. При цьому всі вони працюють за схожим принципом. Ви завантажуєте на них свою картинку (або використовуєте одну з уже наявних на сайті), набираєте і накладаєте потрібний текст, а потім завантажуєте отриманий результат.Давайте розберемо кілька таких альтернатив, що дозволяють використовувати привабливий фон для тексту в Інстаграм.

Також раніше ми розібрали, як подивитися, хто зберіг мою фотографію в Інстаграм .

FaceGarage - дозволяє створити фон з красивим текстом для Інстаграм

« FaceGarage » - це мережевий інструмент, що дозволяє створити зображення цитуючи для Інстаграм. Працює він за тим самим описаним вище принципом:


  1. Ви завантажуєте свою картинку на ресурс (кнопка «Upload») або вибираєте вподобану встановлену тему (Theme).
  2. В поле «Quote» (цитата) вписуєте вашу цитату, в поле «Font» вибираєте шрифт, визначаєтесь з його розміром (Size) і кольором (Color).
  3. Для створення картинки натискаєте на «Generate» вище, а для збереження результату на «Download the Quote Picture».
  4. При цьому з кириличним текстом сервіс працює досить погано, вважаючи за краще латиницю.
Результат FaceGarage
Отриманий результат на FaceGarage

Сanva - редактор зображень онлайн

Редактор « Canva » доступний користувача як в мережевій версії, так і для iOS і Android . Його різноманітні встановлені шаблони роблять його відмінним вибором для створення цитат-картинок для Інстаграм. Використовуючи функціонал Canva ви можете створити банери, флаєри та листівки всіх форм і розмірів. Ви вибираєте вподобаний варіант, накладаєте текст з обраним шрифтом (присутні більше сотні альтернатив). Далі визначаєтесь з розміром і кольором тексту, а потім зберігаєте (публікуєте) отриманий результат.

Word Swag - одне з кращих графічних додатків для iOS і Android

«Word Swag» - це мобільний додаток для iOS or Android , що входить в кращу сотню фото і відео додатків на iTunes. Додаток має спеціальний движок, що дозволяють легко створювати свіжі дизайни цитат на основі фонових картинок.

Просто виберіть ваше зображення, наберіть вашу цитату в текстовому редакторі програми, виберіть один з 50 стилів шрифтів. «Word Swag» має величезну кількість налаштувань для вашого зображення, і тісно пов'язаний з «Pixabay» - безкоштовної галереєю зображень.

Текст Word Swag
Накладення тексту на картинку на Word Swag

InstaQuote - накласти текст на фон для Instagram

У функціонал додатка InstaQuote ( iOS або Android ) є сотні опцій для настройки зображення під майбутню цитату, стилю шрифту, різні колірні схеми і інші можливості, що дозволяють отримати гарне зображення для тексту в Інстаграм. Ви можете використовувати наявну у вас картинку, накласти на нього текст, а потім автоматично завантажити результат на Інстаграм.

Безкоштовна версія програми обтяжена безліч реклами, а частина функціоналу додатка доступна лише за додаткову плату.

Text2Pic - мобільний додаток з широким функціоналом

Додаток «Text2Pic» ( iOS і Android ) відрізняється від конкурентів істотно розширеним функціоналом. Тут ви знайдете величезну варіативність стилів шрифтів і опцій форматування. У тому числі тривимірні і тіньові можливості для додавання в текст додаткових ефектів. Text2Pic також автоматично підключається до Instagram для зручного завантаження і публікації результатів на платформі. На нашу думку, найбільшим недоліком програми є неможливість завантаження своєї фотографії в якості фонового зображення. Text2Pic заповнює це за допомогою безлічі різних опцій фону на вибір.

Text2Pic
додаток Text2Pic

Snapseed - фоторедактор від компанії Гугл

«Snapseed» - це досить зручний фоторедактор від компанії Гугл. Він дозволить вам не тільки накласти текст на зображення для Інстаграм, але і додати будь-якої з вподобаних стікерів, текст в якому також ви можете відредагувати на свій смак. Робота з додатком стандартна - вибираєте потрібну фото, потім переходите в «Інструменти», там Тапа на «Текст», і вставляєте потрібний стікер або текст.

Також вам може бути цікаво дізнатися, що означає архівувати в Інстаграме .

Кілька красивих зображень для фону в Інстаграм

Нижче ми наведемо кілька красивих зображень для фону в Інстаграм. Користуйтеся на здоров'я.

изо1

изо2

изо3

изо4

изо5

изо6

изо7

изо8

изо9

изо10

висновок

Ви зможете створити гарний фон для тексту в Інстаграм за допомогою сервісів, перерахованих нами вище. Особливу увагу читача рекомендуємо звернути на сервіс «Canva». Його практичний і зручний функціонал, російськомовний інтерфейс, а також можливість легко завантажити отриманий результат заслужили схвальні відгуки від багатьох користувачів.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Гарний фон для тексту в Інстаграм"

  1. відкрила інстаграм, хотіла переглянути стрічку. а мене одразу «дія заблоковано ...». ні нових постів, ні перелайков .... Що за нісенітниця????

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.