Skip to main content

Leaks in com Xiaomi що це такеВласники телефонів Xiaomi можуть помітити, що після чергового оновлення операційної системи на екрані їх гаджетів з'явилася ікона невідомого додатка «Leaks». При запуску програми зазвичай з'являється сірий фон, на якому зверху написано «Leaks in com.xiaomi.mipicks» .Попиткі будь-яким чином видалити вказаний додаток не закінчуються успіхом, підтверджуючи, тим самим, що програма має системний характер і поміщено в систему розробниками. Нижче розберемо, що це таке leaks in com Xiaomi, і що робити при появі цього додатка у вашій системі.Зміст статті:

Що таке Leaks in com Xiaomi?

«Leaks» (Leaks in com.xiaomi.mipicks) - це системне додаток Xiaomi, призначене для знаходження витоків пам'яті (leaks) в різних додатках. У нашому випадку таким додатком є ​​додаток «Mipicks», що дозволяє ефективно розібратися в безлічі програм, доступних в Плей Маркет.

Зазвичай «Leaks» використовується розробниками в різних налагоджувальних роботах, а користувач бачить лише кінцевий результат у вигляді стабільно працюючого програми.

При підготовці чергового оновлення ОС розробники просто забули вилучити оцінний компонент з підготовлюваного до виходу оновлення. Тому безліч користувачів раптово зіткнулися з встановленим додатком «Leaks» в їх системі.Оскільки компонент є системним, то як-небудь видалити його з системи без рут-прав виявляється неможливим.

Серый экран с надписью Leaks in com.xiaomi.mipicks, появляющий при запуске ярлыка Leaks
Сірий екран з написом Leaks in com.xiaomi.mipicks, з'являється при запуску ярлика Leaks

Читайте також: Rereboot to Bootloader що це таке на Андроїд .

Що таке «витік пам'яті»?

Головна мета програми «Leaks» - це боротьба з витоками пам'яті. Останні являють собою програмні об'єкти (залишки програмного коду), які залишаються в пам'яті після завершення роботи будь-якої програми. Спеціальні програми - збирачі сміття (від англ. «Garbage Collector» - GC) не можуть видалити зазначені залишки коду з пам'яті в ситуації, коли подібні залишки будь-яким чином пов'язані з іншими відкритими програмами. Така неможливість видалення сміттєвого коду з пам'яті і називається «витоком пам'яті».Деякі «витоку пам'яті» мають крихітний розмір, і займають лише пару кілобайт. Інші ж мають солідні розміри і споживають такий же значимий обсяг пам'яті.

Коли безліч збирачів сміття (GC) працюють в сепаратний режимі намагаються позбутися від залишився в пам'яті сміття, то вони практично не сповільнюють роботу інших додатків (на кожну таку операцію робиться пауза приблизно від 2 до 5 мілісекунд). У разі ж об'ємних витоків пам'яті пауза може становити вже від 50ms до 100ms, і запущені вами додатки починає моторошно лага.

Ну а якщо вал витоків пам'яті буде зростати, тоді в кінцевому підсумку ви отримаєте помилку «OutOfMemoryError» з вильотом запущеного додатку.

Як виправити Leaks in com Xiaomi

Після того, як ми розібралися з тим, що означає Leaks in com Xiaomi і що це таке, розберемося тепер, як виправити виниклу дисфункцію. Оскільки додаток «Leaks» з'явилося на робочому столі гаджетів Xiaomi через недогляд розробників, то останні поспішили виправити опущену помилку. Зазвичай після чергового оновлення ОС іконка «Leaks» пропадає з робочого столу, і робота системи нормалізується.

Якщо ж іконка «Leaks» продовжує перебувати на робочому столі гаджета тривалий час, тоді рекомендую зробити наступне:

  • Оновлення додатка MI (mi store, mi community etc). Після проведення зазначених оновлень проблема зникне;
  • Змініть ваш регіон на United States в налаштуваннях гаджета. Зазвичай це робиться через «Налаштування» - «Додатково» - «Регіон». У деяких користувачів це дозволяло позбутися leaks in com xiaomi;
  • Чекайте оновлення ОС для вашого гаджета. Зазвичай з черговим оновлення дисфункція пропадає.

    Обновите Mi Store и другие ваши MI-приложения
    Оновлення Mi Store і інші ваші MI-додатки

висновок

Поява іконки програми «Leaks» ( «Leaks in com.xiaomi.mipicks».) На робочому столі вашого гаджета зазвичай означає, що розробники забули вчасно прибрати даний інструмент для боротьби з витоками пам'яті з підготовлюваного оновлення. Дочекайтеся чергового оновлення (або поновіть вручну додатки MI), після чого проблема leaks in com буде вирішена.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.