Skip to main content

Xiaomi анонсує Mi 10T & Mi 10T Pro: Більший бюджет, але з 144 Гц!

Сьогодні Xiaomi анонсує свої флагманські пристрої наприкінці року, представляючи нові пристрої Mi 10T та Mi 10T Pro. Цього року оновлення стали трохи більш нетрадиційними, оскільки вони не є прямо прямими спадкоємцями Mi 10 та Mi 10 Pro - а скоріше дешевшими альтернативами. Тим не менше, нові пристрої, які ви вже сьогодні можете купити на сайті сяоми-бай https://xiaomi-buy.com.ua/, обіцяють представити безліч нових функцій програмної камери, а також будуть першими телефонами на ринку, які впровадять нові екрани дисплея 144 Гц з функцією змінної швидкості оновлення AdaptiveSync.

Найбільшою точкою продажу нової серії Mi 10T є, мабуть, знижені ціни, починаючи з лише 499 євро для базової моделі Mi 10T - все ще забезпечуючи вам Snapdragon 865 SoC, конкурентну камеру, а також згаданий РК-дисплей 144 Гц, маючи потужний 5000 мАг акумулятор.

Починаючи з нутрощів телефонів, Xiaomi дотримується Snapdragon 865, який зарекомендував себе як видатний SoC на 2020 рік. Відсутність варіанта + тут насправді не є недоліком, оскільки користувачі не втратять багато. Mi 10T поставляється в 6 або 8 ГБ конфігурації LPDDR5, тоді як Mi 10T Pro має 8 ГБ в обох варіантах. Що стосується пам’яті, ми бачимо варіанти 128 або 256 ГБ, однак зараз ми спостерігали оновлення до новіших модулів UFS 3.1.

Заповнюючи таблицю специфікацій вище, я зауважив досить велику химерність з боку нових телефонів Mi 10T: Хоча вони обидва рекламуються як телефони 5G, Xiaomi зробила виноску в розділі стільникового зв'язку, що обидва пристрої підтримують Мережі NSA 5G. Це досить дивний і дуже незвичний аспект, якщо сказати, що модем X55 підтримує як мережі NSA, так і SA, і, схоже, такого обмеження не було на пристроях серії 10 на початку року.

Якщо це пов'язано з певним заходом зниження витрат з боку RF-серверної частини телефонів, він ставить більший знак запитання щодо майбутнього терміну служби пристроїв, як тільки оператори мережі перейдуть на мережі лише SA. Ми звернулися до Xiaomi, щоб прокоментувати цей аспект телефонів, і чекаємо відповіді.

Найбільшою помітною зміною є те, що нові телефони використовують плоску панель дисплея на відміну від криволінійного дизайну Mi 10 і Mi 10 Pro. Xiaomi зазначає, що цей вибір, щоб повернутися до плоского дизайну, був зроблений за відгуками спільноти, враховуючи, що все ще багато людей, які насправді віддають перевагу більш плоскому дизайну перед вигнутими телефонами.

Хоча передня панель рівна, Xiaomi все ще вигинає задню частину телефону, що важливо для ергономіки пристрою. Тим не менше, нові телефони насправді набагато більші за аналоги, збільшившись із ширини 74,8 мм до 76,4 мм. Вони також виросли у всіх інших розмірах, були вищими, а також товщиною до 9,3 мм. Вага також трохи збільшився з 208 г до 216 г, але Xiaomi зазначає, що ємність їх батареї трохи зросла, і зараз вона сягає 5000 мАг.

Xiaomi не згадує бездротову зарядку у своєму списку технічних характеристик пристроїв, начебто це одна з особливостей, яка була на рубіці, коли компанія націлювалася на досягнення низьких цін на телефони.

Xiaomi зазначає, що вони використовують новий дизайн батареї, який замість того, щоб анод був підключений з одного кінця батарейного блоку, він фактично підключений з середини акумулятора, називаючи це дизайном "середньої середньої вкладки". Це було введено в POCO X3 на початку цього місяця, і теоретично це дозволяє зменшити анодний опір, враховуючи те, що ви фактично зменшуєте розміри анода вдвічі. Це дозволяє покращити розподіл заряду в акумуляторній батареї та зменшити тепловіддачу, а Xiaomi пропонує готову швидку зарядку потужністю 33 Вт із вбудованим адаптером, яку можна оновити до 65 Вт за допомогою окремого зарядного пристрою.

Дата: 07 December 2020