Skip to main content

Які бувають столи для ресторанів?


Успіх і популярність ресторану, головним чином, залежить не тільки від таланту кухаря і інших співробітників, але і загальної атмосфери приміщення, яку створює меблі. столи для кафе і ресторанів повинні ідеально вписуватися в інтер'єр, бути оригінальними, цікаво зонувати загальне простір і бути функціональними, вміщуючи в себе достатню кількість страв. Тому до вибору предметів інтер'єру варто підійти відповідально, важливо розбиратися в видах конструкції, знати правила гармонійного розташування столів, розуміти концепцію закладу і мати власний дизайнерський смак.

Як правильно вибрати столи для ресторанів?

Всілякі організації громадського харчування можна оформити абсолютно по-різному. Все залежить від власних уподобань керівництва, напрямки закладу, його концепції та дизайну. Перш ніж купити столи для ресторанів, слід звернути увагу на наступні параметри:

1. Розмір. Він прямо залежить від кількості відвідувачів. Для розміщення 2 осіб необхідна стільниця 800х800 мм, щоб посадити 4 людини 1200х800 мм, для групи клієнтів буде потрібно меблі більшого розміру. Кожен заклад вибирає індивідуальні розміри. Так, деякі ресторани призначені для 2-4 людей, інші можуть розташувати більшу кількість. Висота посадкової меблів 730 мм. Для бару підходить стіл з висотою 1100 мм.

2. Дизайн. Виграшно в кафе і ресторанах виглядають столи з цікавим і незвичайним оформленням. Вітаються різнокольорові, яскраві моделі з малюнками і візерунками. Іноді досить розмістити в залі конструкції з однотонними, пастельними тонами. У будь-якому випадку важливо враховувати інтер'єр в приміщенні. Вибрати відповідні меблі Новий стиль.

3. Матеріал. Грає важливу роль в оформленні інтер'єру приміщення. Для дорогих і солідних приміщень варто розглянути варіанти столів з натуральних, якісних матеріалів. В цьому випадку відмінно підходять дерево, скло, суміщені моделі, що складаються з основного і додаткових елементів. Для менш дорогих ресторанів і кафе можна вибрати столи з металу, пластику необхідного відтінку.

4. Комфорт і естетичність. Будь-які столи для ресторанів, безумовно, повинні бути красивими і привабливими, бути максимально зручними і функціональними для гостей.

Джерело: http://vashesamodelkino.ru/kakie-byvayut-stoly-dlya-restoranov/

Дата: 22 September 2021