Skip to main content

Вінілові наклейки для реклами на скло автомобіля з доставкою по новій пошті

Широкоформатний друк наклейок на авто під замовлення відкриває для Вас більш широкі можливості -в плані реклами, в питанні впізнаваності бренду і навіть в особистих цілях. Що саме виготовлення наклейок на машину може дати Вам:

масштабна реклама і можливість охопити аудиторію в десятки тисяч чоловік брендування корпоративного транспорту, що збільшить впізнаваність компанії можливість прикрасити зовнішній вигляд автомобіля, не вдаючись до перефарбуванню додатковий захист машини від корозії, вицвітання фарби і механічних пошкоджень Компанія «Bestpopart» пропонує Вам отримати всі перераховані вище привілеї - шляхом замовити додаткові поштові картки на авто. По суті, це рекламні плакати, які розміщуються на зовнішній стороні транспортного засобу. Переміщаючись по місту рамках свого маршруту, автомобіль з наклейкою на замовлення демонструє інформацію про Вашу компанію всім випадковим перехожим.

Компанія «Bestpopart» робить Виниловые наклейки для рекламы на стекло автомобиля с доставкой по новой почте, а також спеціалізується на виготовленні наклейок на мотоцикл, громадський транспорт і навіть техніку (літаки, кораблі тощо). Також ми пропонуємо послуги виготовлення наклейок на стіну.

Чому варто працювати саме з нами:

пропонуємо послуги дизайнерської розробки макету, що зробить Вашу рекламу максимально ефективною
працюємо з якісними матеріалами та сучасним обладнанням
виготовлення наклейок на замовлення виробляємо в найкоротші терміни
пропонуємо своїм клієнтам більш доступні ціни на виготовлення наклейок на скло
помімоізготовленія наклейок, в Києві також проводимо їх доставку та поклейку

При виготовленні наклейок на авто ми враховуємо будь-яку необхідну інформацію про Вашу компанію: назва, тип послуг, що надаються / товару, контактні номери, робочі години і т.п. При розробці дизайну макета наші художники врахують будь-які ваші побажання: наприклад, виготовлення наклейок з логотипом або використання корпоративних кольорів компанії.

При виготовленні рекламних наклейок ми використовуємо самоклеящуюся плівку Oracal. Вона має два шари. Нижній - паперовий, на якому і друкується зображення з текстом. Верхній - вініловий - додатково ламінується, що захищає плакат від будь-яких агресивних чинників навколишнього середовища: дощу, сонячного проміння, подряпин і т.п. Таким чином, термін експлуатації наклейки на авто на замовлення складе мінімум 5 років.

Друк наклейок на замовлення проводиться за допомогою інноваційного закордонного обладнання. Воно гарантує високу якість зображення, а спеціальне чорнило - інтенсивність фарб.

Після завершення виготовлення наклейок на скло автомобіля, ми також беремо на себе доставку і акуратну обклеювання транспорту. Таким чином, Вам не доведеться наймати додатково людей. Наші підрядники зроблять все якісно.

Ми пропонуємо своїм клієнтам доступні ціни на виготовлення наклейок. У порівнянні з потужністю маркетингового ходу, який Ви робите, ці гроші окуплять себе вже в перші тижні після обклеювання. Конкретна ціна на виготовлення наклейок прораховується індивідуально: вона залежить від типу транспорту, розмірів наклейки, терміновості замовлення і інших нюансів.

Дата: 20 October 2020